E fiksuar pas shqiptarëve, Miss Serbia bën veprimin e papritur ndaj Noizyt, i shkon në...

E fiksuar pas shqiptarëve, Miss Serbia bën veprimin e papritur ndaj Noizyt, i shkon në...

20:17, 14/10/2019

Ajo u bë e famshme pasi disa muaj më parë bëri shqiponjën, duke provokuar jo pak me veprimin e saj. Por duket se fiksimi i miss Serbisë me Shqipërinë dhe shqiptarët nuk mbaroi me aq. Irina Jovanka është parë së fundmi në të njëjtin klub me reperin e famshëm Noizy.

Ajo ka postuar një video ndërsa shfaqet së bashku me Noizyn, të dy duke buzëqeshur dhe mjaft të lumtur. Ata të duket qartë që i lidh një miqësi e mirë me njëri tjetrin, pasi nga videoja duket që janë të afërt.

Nëse do të shohim Instagramin e Irinës vënë re se fotot dhe videot ku ajo bën shqiponjën vazhdojnë të jenë aty, çka dëshmon edhe një herë dashurinë që ka për vendin tonë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco