Eliminohet nga gara, parukieri shqiptar thyen mikrofonin dhe kamerat në studio

Eliminohet nga gara, parukieri shqiptar thyen mikrofonin dhe kamerat në studio

19:21, 14/10/2019

Ishte episodi i radhës i “Beauty” në programin e “Diell”, ku si çdo javë, një nga konkurrentët parukierë apo make up artist përfshihen në një sfidë bukurie.

Në fund njëri – prej tyre eliminohet.

Këtë javë për performancë jo të mirë në imitimin e lookut të blogeres Estela Ujka, u eliminua Lorenco, parukier.

Reagimi i tij ishte i befasishëm, pasi ai thyeu mikrofonin dhe përplasi kamerat në studio, duke refuzuar eliminimin dhe vendimin e jurisë.

Momentin mund ta ndiqni ne minutën e 33./Express

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco