VIDEO/ Momenti kur Noizy zhvishet para publikut në Zvicër

VIDEO/ Momenti kur Noizy zhvishet para publikut në Zvicër

18:02, 14/10/2019

Reperi më i famshëm dhe më i kërkuar shqiptar, Noizy, së fundmi ka performuar në Zvicër në një nga koncertet e tij të këtyre ditëve. Bazuar në disa postime, është e dukshme që atmosfera ishte shumë e mirë dhe edhe vetë reperi është shfaqur shumë i kënaqur.

Noizy më pas i ka bërë disa postime në Instagram dhe nuk ka pasur se si të mos bie në sy ai momenti, kur zhvishet dhe hedh bluzën në publik.

“ShkatĂ«rrohet Rinora 4”, ka shkruar reperi pranĂ« videos sĂ« postuar, ndĂ«rsa dĂ«gjoheshin zĂ«ra tĂ« vajzave, tĂ« cilat bĂ«nin pĂ«rpjekje tĂ« arrinin ta merrnin bluzĂ«n, qĂ« Noizy e zhveshi dhe e hodhi.

https://video.syri.net/upload/videos/2019/10/2SEBlXCEWcbb2ukumghp_14_f2b5c51331bf7f190898055aed1139d1_video_240p_converted.mp4

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco