E bëri të famshëm por ja çfarë thotë tani Floriani për këngëtarin Adrian Gaxhën

E bëri të famshëm por ja çfarë thotë tani Floriani për këngëtarin Adrian Gaxhën

14:33, 14/10/2019

Ishtë një ndër këngët më të pëlqyer ndër vite ‘Ngjyra e kuqe’  bashkëpunim i Adrian Gaxhës me Florianin.

Atë kohë Floriani ishte mjaft i vogël, por me një talent të madh që rrëmbeu zemrat e të gjithëve.

Ai ishte nën menaxhimin e Adrianit dhe pas “Ngjyrës së kuqe”, erdhën edhe bashkëpunime të tjera si “Oj ti qikë”, “Kjo zemër”.

Por a do te këtë më bashkëpunime mes tyre?

I ftuar në ‘Prive’, Floriani u përgjigj kështu:

“Do të doja edhe një bashkëpunim me Adrianin, por kësaj radhe jo Adriani me mua, por unë me Adrianin”.

Kujtojmë se prej disa kohësh ai nuk është më në menaxhimin e Adrianit, por vepron si një artist i pavarur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco