Bukuroshet shqiptare bëhen bashkë për një festë

Bukuroshet shqiptare bëhen bashkë për një festë

22:41, 11/10/2019

Aurela Hoxha dhe Beatrix Ramosaj kanë kaluar natën së bashku, bukuroshet ka hedhur në Instagram disa imazhe ku shihen duke festuar.

Modelet janë nuk e kanë ndërmend të ikin nga vendet e nxehta, ato kanë udhëtuar në Ibiza për disa ditë prej nga edhe bënë postimin e fundit.

Beatrix ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram, ku ndau një foto të gotave me shampanjë dhe etiketoi edhe Aurelën ku shkroi “Gëzuar dashuri”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco