VIDEO/ Kylie Jenner tregon zyrën e saj gjigante e super luksoze

VIDEO/ Kylie Jenner tregon zyrën e saj gjigante e super luksoze

18:46, 11/10/2019

Miliarderja më e re në botë, Kylie Jenner ka treguar së fundmi ambientet e zyrave ku punon për linjën e saj kozmetike, që i siguron pjesën më të madhe të të ardhurave.

Në një video të publikuar në “Youtube”, 22-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit hapësirat gjigante ku punojnë punonjësit e saj, që përfshijnë ndër të tjera: një dhomë veshjeje, një studio fotografike, si dhe një ambient ku mund të pushohet dhe shijohet një kafe.

Ajo që tërheq më së shumti vëmendjen është pikërisht përdorimi në detaje të ngjyrës rozë, që të bën të kuptosh se po punohet realisht për diçka femërore.

Për më tepër, shikoni videon e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco