Wanda dhe Icardi pozojnë të zhveshur

Wanda dhe Icardi pozojnë të zhveshur

18:33, 11/10/2019

E kanë bërë një fotoset bashkë, pasi që janë një nga çiftet më të komentuara në botë.

Futbollisti i njohur Mauro Icardi dhe Wanda kanë punuar së bashku për një tjetër fotosesion, ku çifti janë shfaqur tërësisht të zhveshur, shkruan Syri Kosova.

Ishte modelja latine ajo e cila ka ndarë disa imazhe edhe në Instagram ku shihet në krahët e sulmuesit të PSG-së.

Imazhi në fjalë ka marrë pëlqime pa fund, por edhe komente që përgëzojnë çiftin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco