Georgina e Ronaldos, më në fund i ngre këmbët ‘përpjetë’

Georgina e Ronaldos, më në fund i ngre këmbët ‘përpjetë’

22:49, 10/10/2019

Georgina Rodriguez ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja në rrjete sociale, ku shfaqet shumë joshëse.

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo së fundi ka udhëtuar për në Kinë, ku po punon për një projekt të ri.

Së fundmi ajo pozoi nga vetura e veshur shumë shkurt, ndërsa kishte ngritur këmbën sipër dhe dukej shumë provokuese.

Georgina njihet edhe për format e përkryera trupore, për të cilat kujdeset në palestër.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco