Jozefina Topalli fotografohet në shëtitje nga liqeni me një bebe në karrocë

Jozefina Topalli fotografohet në shëtitje nga liqeni me një bebe në karrocë

22:18, 10/10/2019

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, para disa muajsh është bërë gjyshe. Vajza e saj, Megi Topalli, solli në jetë fëmijë e parë.

Topalli ka postuar një foto të ëmbël me nipin, ndërsa shëtisnin te Parku i Liqenit Artificial.

Mesa duket ish-gruaja e hekurt e PD-së po e shijon të bëjë gjyshen dhe kjo është bukur e dukshme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco