Pa reçipeta e me xhinse të zbërthyera, Tayna ‘godet’ sërish

Pa reçipeta e me xhinse të zbërthyera, Tayna ‘godet’ sërish

21:00, 10/10/2019

Ka publikuar një foto tejet joshëse.

Tayna ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën dukej shumë atraktive.

Ajo kishte veshur bluzën e famshme që e kemi parë në trupin e shumë personazheve të njohura publike si dhe një palë xhinse. Bluza pa reçipeta ia thekson gjoksin asaj, ndërsa me xhinse të zbërthyera dukej shumë provokuese.

“M’thirri n’darke e ju doka si darke,uh lala [????] ”, ka shkruar reperja, e që duhet të jetë varg i projektit të saj të ri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco