Ilda Beleri tërbon rrjetin veç me peshqir

Ilda Beleri tërbon rrjetin veç me peshqir

20:43, 10/10/2019

Pas problemeve me punë, ka ardhur me një imazh seksi.

Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri, konsiderohet të jetë një ndër femrat më të komentuara.

Kjo për faktin se është një nga emrat e njohur e cila arrin ta marrë gjithmonë vëmendjen me paraqitjet skenike dhe jo vetëm.

Ilda publikon shpesh foto në Instagram dhe tash që e ka hapur biznesin e saj, po ndan më shpesh foto provokative me ndjekësit pasi po i realizon në ambientin ku edhe e ka hapur këtë biznes.

Tani Ilda nuk po ndalon së publikuari foto ku shfaqet joshëse e mbuluar veç me peshqir.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco