‘E kam mbajtur në prehër’/ Zenelaj dhe Dembacaj, jo vetëm kolegë

‘E kam mbajtur në prehër’/ Zenelaj dhe Dembacaj, jo vetëm kolegë

20:08, 10/10/2019

Gentian Zenelaj dhe Rudina Dembacaj kanë treguar së fundmi se marrëdhënia e tyre shkon përtej asaj profesionales.

Të ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”, për të folur rreth qytetit të tyre të lindjes, Lezhës, aktorët u ndalën tek kujtimet e fëmijërisë, teksa pohuan se njihen bashkë prej nga hera.“Unë e kam mbajtur në prehër dhe jam përtej fëmijërisë së Rudinës”-u shpreh fillimisht Gentian Zenelaj.

I pyetur më tej nga moderatorja Jonida Shehu, nëse kanë qenë bashkë në një lagje, Gentiani u shpreh i buzëqeshur: Jo nuk kemi qenë në një lagje, por kam patur shumë shoqe motrën e Rudinës dhe Rudi ka qenë një fëmijë që e mbanin në prehër se nëse do ta lëshonim do ndiqte ndonjë makinë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco