Kastro Zizo rrëfen arsyen që e shtyu në zbulimin e konjakut

Kastro Zizo rrëfen arsyen që e shtyu në zbulimin e konjakut

19:19, 10/10/2019

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo ka treguar së fundmi arsyen se përse e nisi dikur alkoolin, që më pas i provokoi një luftë rezistence të gjatë dhe të mundimshme. I ftuar në emisionin “Glamour Zone”, Kastro u shpreh se nisi të pijë ku pësoi në adoleshencë një zhgënjim dashurie.

“Kam qenë në vit të dytë gjimnaz dhe kisha një tipe në klasë. Thoja: Si t’ia bëj? Si t’ia bëj? Kishim një mbledhje, marr mikrofonin dhe filloj të këndoj këngën “Yesterday”. Pa sens fare dhe ajo ma injoroi. Unë pata atë zhgënjimin tim dhe aty zbulova konjakun” - tha Kastro Zizo për moderatoren Ester Bylyku.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco