Ja si i dridh të pasmet mami më seksi në botë

Ja si i dridh të pasmet mami më seksi në botë

18:55, 10/10/2019

U vesh veç me robdishan dhe bëri një video.

Daphne Joy ka mahnitur ndjekësit e saj me këtë video që e hodhi në Instagram, pasi u paraqit duke vallëzuar, shkruan Syri Kosova.

Ndonëse nuk zbuloi shumë nga trupi i saj, prapë se prapë, lëvizjet e tilla nuk i kanë lënë shumë vend imagjinatës.

Kështu, Daphne qetësonte veten para stetit të ri që do ta bën.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gettin ready for today’s shoot like ???????? #postanddelete

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco