‘Bëmë baba të të ngjaj’, vajza e reperit të famshëm performon njësoj si i ati

‘Bëmë baba të të ngjaj’, vajza e reperit të famshëm performon njësoj si i ati

18:24, 10/10/2019

Chris Brown është një nga reperët më të përfolur në showbiz-in botëror, për shkak të karakterit të tij dhe ngjarjeve që është përfshirë herë pas here. Përveç të gjithave, ai është një nga reperët më të talentuar dhe më të pëlqyer për artin e tij.

Duket se këtë talent ai e ka trashëguar edhe tek vajza 5-vjeçare, Royalty. Reperi ka publikuar një video në profilin e tij të “Instagram-it”, ku vogëlushja shihet duke kërcyer plot energji, njësoj si i ati.

Komentet e ndjekësve kanë qenë të menjëhershme, të cilët kanë vënë në dukje talentin e saj të padiskutueshëm, edhe pse në një moshë farë të vogël.

Vajza e Chris ka ardhur në jetë pas një marrëdhënie të reperit me një modele të quajtur Nia, me të cilën ai njihet prej shumë vitesh.

View this post on Instagram

Yo....????????????????????....

A post shared by CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco