Nuk janë dy persona, është Morena Taraku krejt e ndryshuar prej operacioneve

Nuk janë dy persona, është Morena Taraku krejt e ndryshuar prej operacioneve

16:22, 10/10/2019

Për herë të parë ishte bërë e njohur kur e kishte rrëmbyer kurorën e më të bukurës në Kosovë. Por, që nga atëherë Morena Taraku ka ndryshuar aq shumë sa që me vështirësi mund të njihet, nëse krahasohet me fotografitë e dikurshme, shkruan Express.

E njohur më së shumti për jetën e saj luksoze, karrierën e saj Morena Taraku e ka vazhduar së fundmi në muzikë.

Image

Mirëpo ajo nuk i le mënjanë edhe fotosesionet e shpeshta.

Pak ditë më parë e njejta pozoi krejt e zhveshur.

Në fotografitë e publikuara ajo se çka bjen në sy është ndryshimi drastik i këngëtares. E njejta tashmë mezi njihet.

Express sjell disa fotografi të këngëtares, ku duket se si ishte dikur para disa viteve dhe si duket sot.

Morena Taraku dikur

ImageImage

Morena Taraku sot

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco