FOTO/ Demi Rose shfaqet vetem me fustan rrjete, ‘tĂ«rbon’ rrjetin: Energji Ă«ngjĂ«lli

FOTO/ Demi Rose shfaqet vetem me fustan rrjete, ‘tĂ«rbon’ rrjetin: Energji Ă«ngjĂ«lli

11:27, 12/10/2019

Demi Rose vazhdon të jetë një nga modelet më të përmendura në shoubiz, një nga arsyet janë fotot e saj provokues.

E ndjekur 10 miliona njerëz, Demi publikon pothuajse çdo ditë foto të cilat nuk kalojnë pa marrë vëmëndjen e ndjekësve të saj.

Dhe ditën e sotme modelja britanike e ndodhur në Los Angeles ka provokuar sërish imagjiantën e meshkujve.

E veshur më një fustan rrjete ajo ka pozuar imazhe të cilat kanë marrë mijëra klikime në vetëm pak orë.

‘Energji Ă«ngjĂ«lli’ ka shkruar krahas fotove modelja. 

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco