Gjoksin apo të pasmet? Modelja i nxjerr të dyja

Gjoksin apo të pasmet? Modelja i nxjerr të dyja

22:29, 09/10/2019

Kanadezja më seksi nuk po ka të ndalur.

Modelja e njohur Khloë Terae ka hedhur dy fotografi në Instagram me të cilat dëshmoi se e meriton të ndiqen nga të gjithë, shkruan Syri Kosova.

Në foto, ajo shihet e veshur me bikine të bardha dhe shumë pak ka mbuluar trupin e saj.

Gjoksin apo të pasmet? Modelja i nxjerr të dyja!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco