Këngëtarja shqiptare e kthen llogarinë në Instagram pas hakimit, ja çfarë poston

Këngëtarja shqiptare e kthen llogarinë në Instagram pas hakimit, ja çfarë poston

22:20, 09/10/2019

Venera Lumani prej disa javësh ka qenë pre e një sulmi kibernetik.

Llogaria e saj në Instagram ishte hakuar dhe asaj iu fshinë gjitha postimet.

Por, së fundmi, Venera ka kthyer llogarinë e saj në këtë rrjet social.

Menjëherë këngëtarja filloi me publikimin e imazheve nga pushimet luksoze, në të cilat gjendet bashkë me të dashurin e saj, Lind Islamin.

View this post on Instagram

Enjoying my coconut water drink!

A post shared by VENERA (@veneralumani) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco