Ema Uka mahnit rrugëve të Nju Jorkut me fustanin e shkurtë

Ema Uka mahnit rrugëve të Nju Jorkut me fustanin e shkurtë

21:31, 09/10/2019

Ajo jetën po e jeton jashtë Kosovës.

Ema Uka ka hedhur një fotografi në Instagram, të cilën e ka bërë në Nju Jork, shkruan Syri Kosova.

Aktorja shihet e ulur mbi një motor dhe dukej shumë seksi me fustanin e shkurtë.

Ema ka vënë në pah këmbët dhe dukej një modele e vërtetë.

View this post on Instagram

????

A post shared by Ema Uka (@emauka) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco