MISS SERBIA ‘fiksohet’ pas reperit SHQIPTAR, shihni çfarë ka bërë, ja si reagon ai!

MISS SERBIA ‘fiksohet’ pas reperit SHQIPTAR, shihni çfarë ka bërë, ja si reagon ai!

23:37, 08/10/2019

Majk është një ndër personazhet më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Këngët e tij kanë qenë mjaft të suksesshme, duke arritur miliona klikime në YouTube. Reperit të njohur nuk i mungojnë edhe një numër i madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij, por edhe nga projektet.

E siç duket reperi shqiptar pëlqehet edhe nga Miss Serbia 2018, Irina Jovanka. Kjo e fundit ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet në makinë duke dëgjuar këngën “Malena” të Getoarit dhe Majk e këtë të fundit e ka etiketuar në video.

Si reagoi Majk? Sigurisht që e bëri “repost” në instastoryn e tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco