Foton duhet ta shihni dy herë, modelja nuk është e zhveshur

Foton duhet ta shihni dy herë, modelja nuk është e zhveshur

21:26, 08/10/2019

Pak ua ka ngatërruar mendjen ndjekësve të saj.

Modelja Kinsey Sue ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka pozuar përpara një elefanti i cili karshi saj dukej shumë i madh, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, edhe kësaj radhe, vëmendje ka marrë trupi i saj.

Kinsey kishte veshur bikine ngjyrë trupi dhe dukej sikur ishte e zhveshur.

Si do qe të jetë, gjoksi bombastik iu pëlqye shumë.

View this post on Instagram

Found my long lost twin sister ????

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco