Ai e komplimentoi, Roza Lati puth Ronaldon

Ai e komplimentoi, Roza Lati puth Ronaldon

20:02, 06/10/2019
A+ Aa A-

Në emisionin “Why Not”, puthjet në buzë të moderatores me të ftuarit nuk janë më dicka e re. Në puntatën e sotme, Roza Lati nuk hezitoi të puthte gazetarin Ronaldo Sharka, i cili po e komplimentonte se një fans i vërtetë.

Ronaldo Sharka: Para se ta mbyll se me kaq tërmete vërdallë, mund të dalë e të vdes, ku i dihet. Një kompliment, jo për të bërë qejfin se i kam inat këto njerëzit lajkatarë që të marrin me të mira, por goca si ty i duhen më shumë showbizit shqiptar dhe jo vetëm. Pa komplekse, me një super guxim. Të kam ndjekur që në fillim, lija punët për të të parë.

Roza Lati: O zot është një fans i vërtetë.

Pas kësaj, moderatorja e puthi dhe Ronaldo tregoi se ishte totalisht pa skenar. Në sezonet e kaluara, moderatorja Lati ka shkëmbyer puthje me reperin Fero./Oranews

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco