Kush është futbollisti shqiptar që flirton me mesazhe me gazetaren sportive?!

Kush është futbollisti shqiptar që flirton me mesazhe me gazetaren sportive?!

08:56, 06/10/2019

Moderatorja kosovare  Qëndresa Krelani e njohur si Qeqa ishte e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel.

Në një sfidë që kishte të bënte me Qeqën, ajo u pyet se cili është futbollisti që flirton me të.

Dhe ajo pa u menduar dy herë e tregon emrin e tij.

“ Është një futbollist që luan për Flamurtarin, emri i tij është Gentrit Dumani që më shkruan mua, i kërkoj falje që e thash emrin e tij”, ishin fjalët e saj.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco