FOTO/ Fero anulon të gjitha koncertet e tij dhe tregon arsyen

FOTO/ Fero anulon të gjitha koncertet e tij dhe tregon arsyen

13:44, 23/09/2019

Reperi i njohur Fero ka suprizuar fansat me postimin e tij të fundit.

Me anë të një postimi reperi ka njoftuar të gjithë ndjekësit se për muajt në vazhdim ka anuluar të gjithë koncertet.

“Të dashur fansa, i anulloj të gjitha koncertet për muajt e ardhshëm, keni mem mungu shum, por kur tkthena nkoncerte ka mu kon diqka legjendare”, shkruan artisti në postimin e shpërndarë.

Kujtojmë që pak muaj më parë Fero lajmëroi se ai ka shkëputur marrëdhëniet e tij mi me menaxherët e vjetër, On Records.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco