FOTO/ 1 javë pas dasmës, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi nisin muajin e mjaltit

FOTO/ 1 javë pas dasmës, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi nisin muajin e mjaltit

13:20, 23/09/2019

U fol gjatë për dasmësn e çifti të njohur të showbizit Jondia Vokshi dhe Besnik Krapi javë më parë.

Ata kurorëzuan dashurinë e tyre me një ceremoni të veçantë pranë detit ku të pranishëm ishin shumë të njohur të botës së showbizit shqiptar.

Image

Gjithashtu Jonida u cilësua si nusja me e thjeshtë që ishte parë deri tani.

Tashmë që dasma ka mbaruar dhe sipas zakonit çifti ka nisur muajin e mjaltit.

Prezantuesja ka publikuar disa foto ku tregon se po shijon në maksimum pushimet së bashku me bashkëshortin.

Kutjojmë që para dasmës u fol që ato do të jetojnë në Prishtinë dhe ende nuk dihet se çfarë do të bëhet me karrierën e prezantueses.  

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco