Renato Mekolli flet për jetën e tij luksoze

Renato Mekolli flet për jetën e tij luksoze

09:03, 23/09/2019

Shefi i kuzhinës më i komentuar në media, Renato Mekolli ishte i ftuar ditën e djeshme në "E diell", ku foli për sezonin e dytë të "Hell's kitchen" që po pritet me padurim nga publiku dhe zbuloi se do ketë shumë surpriza.

Shefi i kuzhinës ka qenë në qendër të mediave këtë verë edhe për shkak të pushimeve të tij në ishujt grek.

Image

Dhe Renato i cili njihet për natyrën e tij të sinqertë tregoi se pushimet më të shtrenjta të tij kanë kapur shifrën 50 mijë euro, bën të ditur "Blitz.al".

Pavarësisht kësaj shifre, duhet përmendur fakti që Renato ka treguar se mund t'i bëjë të dy llojet e pushimeve: edhe ato luksoze në ishuj, edhe ato ku merr bukë me vete.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Martin26/09/2019 23:27

Haha...cfare 50,000€ more? Ai dikur nuk kishte as top te luante (luante me top lecke?!). Tani ka kaluar ne hallucinacion? Njeriu kur varferohet ne shpirt nuk gezon asgje ne jete, si me para ashtu edhe pa para...keqardhje(!)

Bani24/09/2019 06:48

Pordh me mbret. Perrallat e renatos, ky qan po te prishi 5000 euro e jo 50

Shto koment

Denonco