Të ndarë apo jo? Bashkëshorti i Rudina Dembacajt bën postimin që sqaron gjithçka

Të ndarë apo jo? Bashkëshorti i Rudina Dembacajt bën postimin që sqaron gjithçka

21:11, 22/09/2019

Bashkëshorti i Rudina Dembacajt, Aleksandër Varfaj ka shtuar dyshimet lidhur me marrëdhënien e tij me aktoren e njohur.

Pas aludimeve për divorc,  Aleksandër Varfaj publikoi në InstaStory një video ku Rudina shfaqet me këtë të fundit dhe vajzën e tyre, Viktorian në një park lojërash.

Për të konfuzuar më shumë mediat rozë, Aleksandri ka vendosur mbi video edhe dy zemra për të treguar raportin e tyre të afërt.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco