VIDEO/ 'Ra termet po çohu', ja si Romeo Veshaj tmerron vëllain binjak

VIDEO/ 'Ra termet po çohu', ja si Romeo Veshaj tmerron vëllain binjak

16:57, 22/09/2019

Aktori që na bën gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Romeo Veshaj i ka punuar një rreng vëllait të tij më të vogël, Marios i cili nuk është pjesë e ekranit, por tanimë është bërë shumë i njohur.

Në videon e postuar në Instagram, Romeo dëgjohet duke i thënë Marios: "Ra termet po çohu".

Ky i fundit çohet me shpejtësi i trembur ndërsa Romeo nis qesh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me trimi i shtepis dhe pjestari me i qete i familjes gjate termetit ???? @mario.veshaj ????‍?? #termet#pranks ????

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco