‘E njollose dashurinë tonë’, Keisi s’po e kalon ndarjen nga Stresi

‘E njollose dashurinë tonë’, Keisi s’po e kalon ndarjen nga Stresi

14:53, 22/09/2019

Prej muajsh Stresi dhe Keisi janë ndarë, por vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe çdo postim i tyre komentohet.

Stresi deklaroi se e ka kaluar ndarjen ndërsa Keisi i habiti të gjithë dy ditë më parë kur i uroi prindërit e reperit publikisht për përvjetorin e martesës.

Ditën e sotme Keisi po e kalon duke parë një telenovelë turke me titull "Hercai" dhe bukuroshja ka filmuar një moment kur personazhi kryesor i thotë personit të zemrës: "Ti e njollose dashurinë tonë".

Ky duket si një mesazh për Stresin sepse siç e dimë edhe ai i adhuron telenovelat turke.

Vitin e kaluar reperi postonte shpesh video duke parë "Kosemin".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco