Kejvina tregon më në fund sa operacione plastike ka bërë

Kejvina tregon më në fund sa operacione plastike ka bërë

13:15, 22/09/2019
A+ Aa A-

Kejvina Kthella është një modele dhe një vajzë imazh e cila bëri shumë bujë në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku edhe bëri një hyre shumë seksuale dhe provokuese me një fustan shumë të hapur të kuq dhe ku dukej qartë se nuk kishte mbathje.

Por duket se pas pjesëmarrjes në këtë emision Kejvina është komentuar në masë për pamjen ku edhe shumë dyshojnë se ajo ka bërë ndryshime falë operacioneve plastike.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në "Mos i fol shoferit", kur moderatorja Rudina Dembacaj e pyeti nëse ka operacione plastike, Kejvina e pranoi publikisht. Më pas gazetarja e emisionit i kërkoi modeles t'ja prekte gjoksin dhe tha:

"Mish qenkan, kot thonë plastik". 

"S'merrke vesh fare", ia ktheu Kejvina.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco