30 vjet nga Baywatch, si duken sot të rinjtë më s*eksi të 1989?

30 vjet nga Baywatch, si duken sot të rinjtë më s*eksi të 1989?

12:13, 22/09/2019

Kanë kaluar 30 vjet që kur Baywatch u shfaq në ekranet tona dhe për të festuar rastin e madh, të bujshëm, këtu janë yjet e serialit në të gjithë lavdinë e tyre ndër vite.

Sot, 22 Shtator, shënohet data e episodit të parë që u transmetua në 1989 dhe mbërtheu para ekranit adoleshentët në të gjithë botën.

Shikoni njëherë ndryshimet e të rinjve më seksi të kohës në 30 vjet:

Donna D'Errico, 51 vjeçImage

Erika Eleniak, 49 vjeçImage

Traci Bingham, 51 vjeçImage

Billy Warlock, 58Image

Nicole Eggert, 47 vjeçImage

Gena Lee Nolin, 47 vjeçImage

Alexandra Paul, 56Image

Jeremy Jackson, 38 vjeçImage

Yasmine Bleeth, 51 vjeçImage

David Charvet, 47 vjeçImage

David Hasselhoff, 67 vjeçImage

Carmen Electra, 47 vjeçImage

Pamela Anderson, 52 vjeçImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco