Vetëm 1 muaj e gjysmë lidhje, ndahet Miley nga Kaitlynn Carter

Vetëm 1 muaj e gjysmë lidhje, ndahet Miley nga Kaitlynn Carter

11:37, 22/09/2019

Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter janë ndarë në mënyrë sensacionale pas vetëm gjashtë javësh nga lidhja e tyre, sipas raporteve të SH.B.A.

Një burim ka këmbëngulur që dyshja do të mbeten mikesha të mira, pasi shkaktuan valë shoku kur u vunë re duke u puthur në një jaht menjëherë pasi u ndanë me partnerët e tyre.

Sipas disa mediave është zbuluar se ato fillimisht u tërhoqën nga dhimbja e përbashkët e tyre, por tani lidhja ka mbaruar.

Mbeten mikesha të mira si përherë por s’janë më në një lidhje romantike midis tyre.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco