Rudina Dembacaj i dorëzohet romancës me politikanin, faktet flasin për divorcin nga i shoqi

Rudina Dembacaj i dorëzohet romancës me politikanin, faktet flasin për divorcin nga i shoqi

12:51, 21/09/2019
A+ Aa A-

Ditën e sotme, në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se aktorja e humorit dhe moderatorja e emisionit “Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës me burrin dhe babanë e vajzës së saj, Aleksin.

Ata u martuan së bashku në verën e vitit 2016, por pavarësisht dashurisë për të, aktorja duket se i është dorëzuar një romance të re me ish deputetin.

E  lidhur më këtë lajm aktorja nuk është shprehur akoma por disa indicie na bëjnë të mendojmë se ky lajm mund të jetë i vërtetë.

E para nëse shohim llogarinë personale të aktores në Instagram shohim se ajo ka fshirë të gjitha fotot me bashkëshortin e saj dhe në llogari janë vetëm foto e aktores me vajzën e saj.

Image

E dyta aktorja nuk mban më në gisht unazën e martese dhe kjo duket në foto e fundit të publikuara nga vetë ajo .

Image

Dhe e treta gjatë në një intervistë dhënë së fundi në programin e mbasites në Top Channel teksa fliste për incidentitin e Vikit ( vajzës së saj) që i kishte ndodhur në kopsht ajo është shprehur:

‘Për fat, babai i Vikit, Aleksi është shumë i qetë dhe arriti të më qetësonte. Unë e kuptova që isha gabim sepse vajza ime e cila ka një pamje prej zane, nuk duhet të jetë e dhunshme. Në atë lloj tensioni mora në telefon një instruktor xhudoje. Uroj që edukatorja të mos më dali më përpara kurrë. Nuk jam aq qytetare sa ta lë më kaq, e pranoj’ – deklaroi Rudina.

Pra nesë e lexojmë me kujdes akorja bashkëshortin e saj e quan thjesht babi i Vikit dhe jo bashkëshorti.

 Tani pritet vetëm që aktorja të tregoj vetë se si qëndron e vërteta. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco