Rihanna publikon një fotografi, Chris Brown nuk i reziston dot dhe i lë komentin epik

Rihanna publikon një fotografi, Chris Brown nuk i reziston dot dhe i lë komentin epik

21:20, 20/09/2019

Edhe pse kanë shumë kohë që janë ndarë, duket se Chris Brown nuk ka hequr dorë nga Rihanna.

Këngëtarja është në një lidhje dashurie, por reperit duket se nuk i bënë fare përshtypje kjo gjë dhe vazhdon ta ‘ngacmojë’ atë me komente.

Rihanna së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën reklamon linjën e re të të brendshmeve, e në fokus ka të pasmet.

E shtrirë në shtrat pranë një llampe, ajo dukej më atraktive se kurrë më parë, duke marrë gjithë vëmendjen.

Në mesin e shumë komenteve dhe pëlqimeve, të bie në sy komenti i Chris Brown, i cili i shkruan “Dëshiroj të jem llampa”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco