Albërie Hadërgjonaj nuk plaket kurrë, shihni sa seksi duket në foton e fundit

Albërie Hadërgjonaj nuk plaket kurrë, shihni sa seksi duket në foton e fundit

19:30, 20/09/2019

Vitet kalojnë, por për Albërie Hadërgjonajn ata janë thjeshtë numra.

Në një foto të postuar në rrjetet sociale, Albëria, duket në top formë.

Ajo është e veshur tërësisht në të bardha dhe duket shumë elegante.

Kujtojmë, se projekti i fundit nga këngëtarja është “Pa ty nuk mundem”, këngë të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco