Dukesha Kate sërish shtatëzënë

Dukesha Kate sërish shtatëzënë

22:26, 18/09/2019
A+ Aa A-

Kate Middleton mund të jetë duke pritur fëmijën e saj të katërt.

Dyshimet janë hedhur nga disa të përditshme britanike, të cilat thonë se nga familja mbretërore mund të ketë shumë shpejtë një deklaratë publike lidhur me këtë çështje.

Dyshimet gjithsesi i ka hedhur për mediat një ekspert i familjes mbretërore, i cili është shprehur se bashkëshortja e Princit William ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po shfaqet gjithnjë e më rrallë në publik gjatë javëve të fundit.

Sipas ekspertit, ajo ka bërë të njëjtën sjellje edhe gjatë shtatzënive të mëparshme.

Mediat po ashtu kanë vënë re një fryrje të lehtë të barkut të saj.

Po ashtu edhe princesha e vogël Charlotte citohet t’u ketë thënë shokëve të saj të kopshtit se e ëma po pret një bebe.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco