E pyesin se çfarë mendimi ka për Kidën, ja si përgjigjet Mozzik

E pyesin se çfarë mendimi ka për Kidën, ja si përgjigjet Mozzik

19:44, 18/09/2019

Mozzik po zhvillonte në Instagram opsionin pyetje-përgjigje.

 Dhe një ndër pyetjet që iu bë këngëtarit ishte se çfarë mendimi ka për Kidën dhe nëse do bëjë ndonjë bashkëpunim me të.

"Këngëtarja më e mirë në troje shqiptare", u përgjigj Mozzik dhe nuk dha sqarime rreth një dueti të mundshëm.

Ndoshta një gjë të tillë do ta shohim në albumin që po përgatit dhe do e nxjerrë së shpejti në treg.

Mozzik dhe Kida dikurë kanë qenë pjesë e “ON Records”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco