VIDEO/ Aurela Gaçe si rrallëherë në momente intime me bashkëshortin

VIDEO/ Aurela Gaçe si rrallëherë në momente intime me bashkëshortin

12:32, 18/09/2019

Këngëtarja super energjike e skenës shqiptare Aurela Gaçe ditën e sotme do të mbaje një koncert e saj në “Amfiteatri e Tiranës”.

Gjatë gjithë këtyre ditëve këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj përgatitje për koncertin e sotëm.

Sigurisht që impenjimi i saj ka qenë maksimal, por ajo nuk do ia kishte dalë të realizonte të gjitha këto pa bashkëshortin e saj.

Pak më parë Aurela ka publikuar një video në Instastoty ku shfaqet duke u puthur në buzë me partnerin e saj dhe mbi video shkruan fjalët romantike.

“Njeriu që më mban, ja kështu me dashuri. Ai ka gjithë ditën këtu, kujdeset për gjithçka”, shkruan Aurela.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Albi18/09/2019 18:59

Eshte thjesh puthje, jo moment intim

Shto koment

Denonco