Njihuni me njeriu që paguhet për të fjetur në hotele luksoze

Njihuni me njeriu që paguhet për të fjetur në hotele luksoze

23:04, 17/09/2019

Ju ka qëlluar të dëgjoni për njeriun me punën më të bukur në botë?

Ai është, Alex Shennon, i cili paguhet që të bëjë vlerësimin e shërbimeve të produkteve të hoteleve.

Edhe pse nuk është milioner (të paktën deri tani), ai jeton si i tillë.

Shennon është nga Londra por jeton në LA.

Ai thotë se vetëm nga kjo punë ka fituar rreth 55 mijë dollarë për një vit e gjysmë, dhe hotelet i kanë ofruar shërbimin maksimal.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco