FOTO/ Oriola na dërgon një puthje nga Barcelona

FOTO/ Oriola na dërgon një puthje nga Barcelona

22:35, 17/09/2019

Modelja Shqiptare, Oriola Marashi ka treguar dhe njëherë format e saja perfekte.

Bukuroshja po qëndron në Port Vell në Barcelonë nga ku ka postuar disa foto tepër provokative.

Ajo shquhet për ekspozimin e gjoksit të saj, por kësaj radhe Oriola ka vendosur që të tregojë të pasmet e saj që janë tepër seksi.

Sigurisht për këto foto seksi kanë bërë komente edhe kolege të Oriolës, përfshirë edhe Taynan e cila e ka përgëzuar atë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco