Paulo Dybala në një moment të vështirë, Oriana 'tërbon' rrjetet sociale

Paulo Dybala në një moment të vështirë, Oriana 'tërbon' rrjetet sociale

19:39, 17/09/2019

Futbollisti argjentinas Paulo Dybala nuk po kalon një moment të mirë tek skuadra e tij Juventus.

Pas një vere të nxehtë merkatoje, sulmuesi qëndroi te bardhezinjtë, por më shumë në hije sesa në dritë.

Paulo shpreson që pas qëndrimin në stol në ndeshjen e fundit, të ketë mundësinë e aktivizimit në Champions kundër Atletico Madridit.

Por në “La Joya” mbetet në “errësirë”, partnerja e tij, Oriana Sabatini, shfaqet thuajse nudo në Instagram. Edhe ajo me foto bardhezi, më pas me ngjyra. Në pah dalin tatuazhet dhe një “boom” pëlqimesh nga fansat. Paulo, për momentin ngushëllohet me dashurinë…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco