Rita Ora godet sërish me veshjen provokuese

Rita Ora godet sërish me veshjen provokuese

19:14, 17/09/2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, me famë ndërkombëtare, Rita Ora, sërish e  ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj, shkruan Syri.net Kosova.

E veshur shkurtë dhe provokuese, ajo para një numri të madh ndjekësish ka treguar këmbët joshëse.

Me këtë postim ajo ka lënë për të nënkuptuar se diçka po vjen nga Rita, "kapni lart <3  Prisni postimin tjetër për pasojat", ka shkruar ajo krahas imazheve.

Këngëtarja po qëndron aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë poston imazhe dhe video nga më të ndryshmet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco