Paloma heq dorë nga meshkujt, lidhet me një femër

Paloma heq dorë nga meshkujt, lidhet me një femër

18:31, 17/09/2019

Aktorja meksikane Silvia Navarro është shumë e njohur në Shqipëri falë rolit si "Paloma" në telenovelën "Kur ti të jesh e imja", e transmetuar në vitin 2001.

Por me postimin e fundit Navarro i ka habitur fanasat e saj, ku tregon se është në një lidhje dashurie me një femër.

Dy vajzat shfaqen të përqafuara teksa po shijojnë pushimet. 

"Ne duhemi", ka shkruar aktorja krah fotove që kanë ngjallur reagime nga më të ndryshimet.

Silvia ka qenë në lidhje romantike me Fernando Alonso dhe Gerardo Casanova. Me këtë të fundit gëzon djalin León.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco