Prindërit festojnë përvjetorin e martesës, Stresi emocionon me fjalët dedikuar atyre

Prindërit festojnë përvjetorin e martesës, Stresi emocionon me fjalët dedikuar atyre

18:05, 17/09/2019

Stresi përmes një postimi në Instagram, ka uruar prindërit e tij për përvjetorin e martesës.

Ai ka publikuar një fotografi të vjetër të tyre dhe një tjetër të realizuar së fundi, ndërsa falënderoi Zotin që ia dhuroi këta prindër.

“Sot 43 vjet bashkë wow, Faleminderit  krijuesi ynë që më dhe në jetë këta prindër te jam mirënjohës deri ditën time të fundit”, ka shkruar ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco