'E mban famën me b*th', Bebe Rexha i kthen përgjigje epike shqip ndjekëses

'E mban famën me b*th', Bebe Rexha i kthen përgjigje epike shqip ndjekëses

14:59, 17/09/2019

Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ndau me të gjithë ndjekësit e saj një video duke bërë ‘twerk’ në avion.

 Dhe sigurishtë nuk kishte dyshim që kjo video do të rrëmbente vëmendje, madje edhe pilotët janë kthyer duke e shikuar 30-vjeçaren, teksa tund të pasmet.

Për vetëm një orë ky postim i këngëtares shqiptare morri me mijëra pëlqime e komente të ndryshme, duke e vlerësuar për jetën që bën.

Por siç duket kjo vidoe nuk është pëlqyer nga të gjithë.

Një ndjekëse e këngëtares i ka shkruajtur në koment:

"Je sforcuar per te mbajt famen me byth’.

"Shko laj gomarin", i është kthyer Bebe, koment i cili shkaktoi replika të shumta edhe për faktin që këngëtarja iu përgjigj shqip.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco