Bebe Rexha merr vëmendje me një VIDEO: bën ‘twerk’ në aeroplan, çmenden edhe pilotët

Bebe Rexha merr vëmendje me një VIDEO: bën ‘twerk’ në aeroplan, çmenden edhe pilotët

23:47, 16/09/2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është mjaft e pëlqyer dhe ndiçet nga një numër i madh i njerëzve në rrjetet sociale.

Biondja, e cila në Instagram numëron 9.3 milionë ndjekës, publikon imazhe dhe video të ndryshme, teksa nuk i mungojnë edhe ato provokuese.

Një gjë të tillë e bëri edhe së fundmi, kur ka ndarë një video duke bërë ‘twerk’ në aeroplan dhe kjo nuk ka dyshim që ka rrëmbyer vëmendje, madje edhe pilotët janë kthyer duke e shikuar 30-vjeçaren, teksa tund të pasmet.

Në ndërkohë, për vetëm një orë ky postim i artistes shqiptare ka marrë mijëra pëlqime e komente të ndryshme, duke e vlerësuar për jetën që bën.

Nuk është hera e parë kur Bebe qëndron në fokus me gjëra të tilla, pasi edhe javë më parë për ditëlindje ajo publikoi një fotografi tërësisht nudo, pavarësisht kritikave që mori.

Bebe përkundër viteve, thotë se ndihet në top formë dhe se në të tridhjetat është ‘dashnore’ më e mirë krahasuar me vitet që ka lënë pas.

Këngëtarja Rexha gjithashtu po vazhdon të jetë aktive me projekte e koncerte muzikore në vende të ndryshme të botës.

View this post on Instagram

In case of emergency please back that ass up.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco