FOTO/ Anwar Hadid nuk e ka problem, e puth Dua Lipën në publik

FOTO/ Anwar Hadid nuk e ka problem, e puth Dua Lipën në publik

23:15, 16/09/2019

Që nga lidhja me Dua Lipën edhe Anwar Hadid është bërë pjesë e shoubizit. Modeli sapo ka publikuar një fotografi me këngëtaren shqiptare në Instagram.

Në llogarinë e tij në Instagram vëllai i modeleve Gigi dhe Bella Hadid ka ndarë një imazh, duke u puthur me Duan në publik dhe këtë e bën pa e vrarë fare mendjen.

Dua dhe Anwar kanë marrë një vendim të rëndësishëm në jetën e tyre, çifti shumë shpejt do fillojnë të bashkëjetojnë në New York.

View this post on Instagram

????????‍????????????‍??

A post shared by A PLUS (@anwarhadid) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco