Horoskopi i të martës/ Ja shenja që do pësojë një tronditje

Horoskopi i të martës/ Ja shenja që do pësojë një tronditje

22:36, 16/09/2019
A+ Aa A-

Dashi-Do jeni me te hapur se kurrë gjate kësaj dite dhe do provoni eksperienca te reja me atë qe keni ne krah. Do jeni gjithë kohës te entuziazmuar dhe te gëzuar. Beqaret do realizojnë një takim shume te bukur ne një vend qe ata qe pëlqejnë tej mase. Dite e favorshme edhe për financat. Do kryeni te gjitha shpenzimet qe dëshironi dhe nuk do keni aspak tronditje.

Demi-Here pas here do keni debate me partnerin tuaj, por fale maturisë qe do tregoni do i kaloni ato sa hap e mbyll sytë. Jupiteri do jete planeti qe do i shtyje beqaret t’i pranojnë ftesat qe do iu bëhen dhe te nisin një etape te re. Financat nga ana tjetër nuk do jene aspak te qëndrueshme. Shmangni me patjetër te gjitha shpenzimet te paktën për pak kohe.

Binjaket-Jeta ne çift do jete goxha e turbullt gjate kësaj dite. Nuk do bini dakord për shume gjera me partnerin dhe do ngulni këmbë qe te dale e juaja. Po vazhduat ne këtë rruge nuk keni për te shkuar askund. Nëse jeni beqare, ka mundësi te njiheni me disa persona te rinj. Situata financiare do jete e vështirë. Do iu duhet patjetër edhe mbështetja e familjareve për t’ia dale.

Gaforrja-Dita e sotme do jete mjaft e qëndrueshme dhe here pas here mund te keni edhe disa surpriza te këndshme. Shfrytëzojeni deri ne maksimum. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë te gjithë personave qe do mundohen t’i joshin sepse do vuajnë me vone. Ne planin financiar reflektoni mire para se te kryeni çdo shpenzim nëse nuk doni te mbeteni pa para.

Luani-Do ja shprehni ne një mënyrë tjetër ndjenjat partnerit tuaj sot dhe do e bëni atë te ndihen mjaft mire. Ne mbrëmje do ketë edhe çaste romantike e pasionante. Beqaret do kenë një dite normale dhe ende nuk do e gjejnë princin e kaltër. Ne planin financiar nuk duhet te dekurajoheni edhe po nuk arritët ta stabilizoni situatën. Mundohuni vetëm te ulni sa te mundni shpenzimet.

Virgjëresha-Do jete e vështirë sot te ruani një ambient te qete ne jetën tuaj ne cit. Partneri do jete mu humor te keq dhe do kërkojë gjithë kohës te dale e tija. As për beqaret nuk rekomandohet te hidhen hapa. Qëndroni te paktën edhe sot vetëm, te nesërmes nuk i dihet. Financat do kenë vështirësi nëse kërkoni gjithmonë te dukeni duke shpenzuar shifra te mëdha. Shtrëngojeni pak rripin.

Peshorja-Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Do iu ndodhin aq shume gjera te jashtëzakonshme saqë as vete nuk besohet se jeni ne realitet. Beqaret do kenë njohje te reja, por nga dëshira e madhe për te filluar shpejt një lidhje mund te bëjnë gabime. Kujdes! Ne planin financiar duhet vendosur sa me pare rregull. Po i late gjerat pas dore do keni vështirësi.

Akrepi-Jeta ne çift do jete mjaft e qëndrueshme dhe aspak konfliktuale. Secili do respektoje tjetrin dhe nuk do mundohet te dominoje. Beqareve mund t’iu konkretizohen ëndrrat dhe te hedhin hapat e para drejt një lidhjeje. Për te rritur financat nuk duhet te bëni sakrifica marramendëse sepse mund t’i humbi edhe ato para qe keni.

Shigjetari-Jeta ne çift do jete prioritet për ju sot. Do lini gjithçka tjetër pas dore vetëm qe ajo te ece ashtu si duhet. Deri ne orët e mbrëmjes do i keni zgjidhur te gjitha situatat delikate. Beqaret nuk do e gjejnë princin e kaltër, por kjo nuk do i fute ne pesimizëm. Buxheti do jete i mire, megjithatë duhet te mos shpenzoni shuma te mëdha te paktën derisa situata te përmirësohet me tepër.

Bricjapi-Marrëdhënia me partnerin do filloje dalëngadalë te përmirësohet. Me ne fund do e kaloni periudhën e vështirë gjate se cilës keni vuajtur pa mase. Beqaret do pëlqejnë shume një person i cili ne pamje te pare nuk do jete ne lartësinë e tyre. Financat do jene me te mira se kurrë me pare. Do ndiheni te qete ne këtë sektor dhe mund te realizoni edhe ndonjë investim.

Ujori-Marrëdhënia me partnerin do ftohet gjate kësaj dite. Nuk do bini dakord për asgjë me te dhe situata do iu dale tërësisht jashtë kontrollit. As beqaret nuk do jene ne humor për te kërkuar princin e tyre te kaltër. Disa mund te mbyllen ne vetvete. Ekuilibri financiar do ketë tronditje te vogla. Po shmanget investimet e tepruara edhe mund t’ia dilni mbanë.

Peshqit-Dite harmonike kjo e sotmja për te gjithë te dashuruarit. Edhe ata qe kane pasur mosmarrëveshje dhe debate do mundohen t’i zgjidhin me qetësi. Beqaret do kenë një dite normale dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Nuk ka ardhur ende koha qe ata te ndryshojnë status. Financat do jene goxha te dobëta prandaj mire do jete te shmangni investimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco