Jonida Vokshi ndan momente nga dasma

Jonida Vokshi ndan momente nga dasma

22:23, 16/09/2019

Javën që lamë pas Jonida Vokshi i dha fund beqarisë, të shtunën ajo kurorëzoi martesë lidhjen me aktorin Besnik Krapin.

Në një dasmë të organizuar në Golem, çifti kishin ftuar edhe miqtë nga personazhet e njohur shqiptarë, për ta bërë edhe më të paharruar këtë natë.

Pak çaste më parë Jonida ndau disa imazhe nga festa dhe shkroi: “Falënderimi i fundit shkon për zotin që më ka bekuar me Besnik Krapin, në jetën time”.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Momenti me emocionues i jetes sime! Asgje nga e gjithe kjo enderr e bukur e bere realitet nuk do te ishte e mundur, nese nuk do ishte prane nesh @amievent_official @amardatoska @ermalmamaqiofficial @liridonapjetri dhe i gjithe stafi i mrekullueshem i Ami Event! Me te bukur nuk na e benit dot kete dite tonen te rendesishme! Super profesionist dhe kreativ! Ju faleminderit???????? Do doja gjithashtu te ndalesha pak tek @klajdi_resort. Sherbimi,stafi,ushqimi,komoditeti i ofruar prej jush,nuk kam fjale ta pershkruaj ne cfare lartesie ka qene! Nje falenderim enorm per familjen Kokoshi! Ju dhe cdo punonjes i Klajdi Resort me ka bere te ndihem si nje princeshe!???????? Faleminderit @valdrinsahitiofficial per dy fustanet e tua aq te bukura qe ma bene akoma edhe me te bukur kete dite. Ishin nje perralle! Ti Valdrin je pasiskutim the best ever! ???????? Faleminderit @makeupbyanadervishi per imazhin aq te thjeshte por te bukur qe solle tek une ne kete dite????????. Te kam shpirt! Jam pa fund e lumtur qe momentin e celebrimit me dhurove ate emocion gjysma ime???????? Te dua shume @elvanagjataaaa ?? Dhe falenderimi i fundit shkon per Zotin qe me ka bekuar me @besnikkrapi ne jeten time!??????????

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco